Miniportréty dalších devíti kandidátů

Sakura má sestavenou kompletní kandidátku a v těchto dnech ji ladí se STANem. Letos kandidujeme s jejich podporou. Starosty a nezávislé máme za velmi slušné politické uskupení lidí, za kterými je vidět kus práce. To mají, troufám si říct, s námi společné.

Dnes představujeme dalších devět kandidátů.

Jitka Klinkerová (53) 

Jitka je stavební inženýrka, milovnice orientačního běhu, vedoucí tomíků – orienťáků. Je činná ve sdružení Roztoč. Co více si přát?

 

 

Marie Dittrichová (79)

Energická a čilá, bezpartijní penzistka, která je jednou z hybatelek Svazu postižených civilizačními chorobami. Tento spolek jeden čas také vedla. Práci pro seniorní občany Roztok a Žalova věnuje hodně času. Pracuje v sociální komisi.

 

Tomáš Jelínek (41)

Počítačový lingvista. V Roztokách žije kratší dobu. S rodinou se rád účastní roztočích a jiných povedených akcí v naší obci a živě se zajímá o komunální dění.

 

Tomáš Bazala (32)

Jedna z nových tváří naší kandidátky. Pracuje jako projektový manažer v občanském vzdělávání ve sdružení Agora. Rád cestuje a čile se zajímá o komunální dění v Roztokách.

 

Zlatica Dobošová (72)

Kdo by neznal Zlatku?! Restaurátorka, dobrá duše žalovska, setrvalá pečovatelka o Levý Hradec, bývalá zastupitelka. Zlatka je majitelkou nejkrásnějšího plotu v Roztokách a za ním – stáda oveček.

 

Aleš Hlaváč (31)

Mladá tvář kandidátky, roztocký rodák, někdejší tomík a nadšený vodák. Pracuje jako nákupčí autodílů a vedle péče o manželku a malého potomka se zajímá o komunální dění.

 

Ondřej Lukáš (47)

Patří k novějším tvářím Sakury, zajímá se o politiku a komunitní plánování. Při poměrně náročném dohadování obce s developery pomohl tím, že nás propojil se znalcem stavebního práva Ondřejem Tošnerem – a díky tomu bylo město v jednání s některými developery silnější v kramflecích.

Martin Daníček (33)

Původem z České Lípy, do Roztok před několika lety šťastně přiženěn. Zvěrolékař s půvabnou ženou a dvěma dětmi se zajímá o vše roztocké…

 

Vojtěch Balík (71)

Dlouholetý ředitel pražské Národní knihovny, filolog a výzkumný pracovník byl v uplynulých osmi letech platným členem městské kulturní komise. Je autorem nápadu, aby ulice Roztok a Žalova byly opatřeny vysvětlujícími smaltovými tabulkami přibližujícími životy slavných osobností.